Chelonia

Wizualizacje nieruchomości.

Sprawdź jak może wyglądać Twoja nieruchomość.

W branży nieruchomości szczególnie mocno obowiązuje zasada, że jeden obraz jest wart tysiąca słów. Każdy, kto się zajmował obrotem nieruchomościami (czy to wynajmem, czy sprzedażą) zdaje sobie sprawę, iż zdjęcia to konieczność. Jednak czasy się zmieniają, technologia się rozwija i wymagania klientów rosną. Dlatego obecnie standardem jest dobrej jakości wizualizacja, która pozwala potencjalnemu nabywcy w miarę dokładnie zapoznać się z nieruchomością jeszcze zanim zobaczy ją na żywo.

Wizualizacje tworzone są jako prognozy stanu docelowego. Z tego względu powstają głównie w dwóch sytuacjach:

  • gdy jest potrzeba pokazania klientowi jak będzie wyglądał dopiero powstający obiekt,
  • gdy jest potrzeba pokazanie klientowi jak będzie wyglądał obiekt podlegający remontowi i rearanżacji.

Obsługujemy obydwa scenariusze, z tego względu w gronie naszych klientów znajdują się zarówno deweloperzy, potrzebujący materiałów marketingowych do realizowanych inwestycji, jak też architekci wnętrz, stosujący wizualizację w celu najbardziej bezpośredniego zaprezentowania klientowi docelowego efektu ich pracy.

Tworząc wizualizacje nieruchomości używamy sprawdzonych, nowoczesnych i w pełni profesjonalnych narzędzi. Używane przez nas oprogramowanie pozwala wykreować w pełni trójwymiarowe, wirtualne środowisko, dające klientowi i inwestorowi wgląd w to, jak dany obiekt będzie wyglądał po zakończeniu prac budowlanych lub aranżacyjnych.

W wizualizacjach używamy bardzo bogatej biblioteki materiałów, jak też elementów wykończenia. Tworzymy również własne modele, jeśli aranżacja klienta jest unikatowa i ma się opierać na rzemieślniczo wytworzonym wyposażeniu. Dzięki temu nasze wizualizacje są maksymalnie zbliżone do tego, jak ostatecznie wygląda rzeczywista nieruchomość, z uwzględnieniem wyglądu poszczególnych, nawet drobnych elementów.

Wizualizacje nieruchomości sporządzamy zarówno jako oddzielną usługę, na zamówienie klienta, jak też mogą one być elementem innych naszych usług, w tym projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Kamil Zieliński

Mąż

Monika Zielińska

Żona

Kontakt z nami.

W pracy łączymy ogromną pasję z pełnym profesjonalizmem. Jeśli, podobnie jak my, czujesz, że projekt domu to nie tylko matematyka, ale też emocje, zapraszamy do kontaktu – na pewno spodobają ci się nasze propozycje.