Chelonia

O firmie.

Kochamy Twój dom.

Naprawdę! Jeśli mielibyśmy powiedzieć jedno zdanie opisu, które nas wyróżnia, byłoby to „Małżeństwo zakochane w projektowaniu wnętrz”.

Co więcej.

Nasi klienci uważają, że z wzajemnością. W branży działamy od ponad dziesięciu lat i przez ten czas wykonaliśmy już kilkaset projektów. Ciężko opisać je jakimiś wspólnymi słowami, jednak na pewno dzielą pewną cechę – wszystkie wywołały uśmiech miłego zaskoczenia na twarzy zlecającego klienta.

Dom to wyjątkowe miejsce. Spędzamy w nim mnóstwo czasu, a do tego współdzielmy go z rodziną oraz przyjaciółmi. Zdarza się, iż jest przestrzenią nie tylko wypoczynku, ale też pracy. To są rzeczy, które należy uwzględnić, tworząc projekt wnętrza.

Pamiętamy o tym, jak też pamiętamy o szczególnej emocjonalnej więzi między właścicielem a jego domem. W naszych projektach widać te uczucia i aranżacje oparte na naszej pracy zawsze tworzą miejsca wyjątkowe, nastrojowe i dające się kochać.

Kamil Zieliński

Mąż

Monika Zielińska

Żona

Kontakt z nami.

W pracy łączymy ogromną pasję z pełnym profesjonalizmem. Jeśli, podobnie jak my, czujesz, że projekt domu to nie tylko matematyka, ale też emocje, zapraszamy do kontaktu – na pewno spodobają ci się nasze propozycje.